Showing all 11 results

Show sidebar
Close

Galzone – корпа за отпадоци (бела)

1,590.00 ден
Бела корпа за отпадоци, со метална педала за отварање, со капацитет од 3l. Димензија: D 17,0cm – H 26,5cm
Песок
Петрол зелена
Петролеј
Тиркиз
Црна
Close

Galzone-Корпа за ѓубре

1,190.00 ден
Метална корпа за отпадоци. Димензии: D=17cm H=26,5cm; 3l
Sold out
Close

Galzone-корпа за ѓубре (црна)

1,990.00 ден
Пластично челична корпа за ѓубре. Димензии: D:20 cm H:33 cm
Close

Stack 4 – корпа за отпадоци

1,990.00 ден
30015 – stone 30016 – graphite Кантата за отпадоци се состои од основа изработена од полипропилен, капак и цврста рачка
Close

Titan 30 – канта за отпадоци

14,900.00 ден
Титан 30 е иновативно решение за отпад со патентиран, хигиенски систем за собирање. Ова овозможува да задржи отпадот до три
Графит
Стон
Close

Totem-Канта за управување со вашиот отпад – 60л.

13,900.00 ден
Totem – 60 литри Ви го претставуваме новиот производ на Joseph Joseph, иновативната корпа за управување со отпад која е
Close

Totem-Композитни кеси за отпад(голема)

590.00 ден
Внимание: Пластични кеси може да бидат опасни . За да избегнете опасност од задушување , чувајте ги кесите подалеку од
Close

Totem-Филтер за мирис

390.00 ден
Дизајниран за да помогне да се елиминираат непријатните миризби од вашата канта за отпадоци. Веќе никогаш нема да почуствувате лоша
Тегет
Бела
Петролеј
Розева
Сива
Сиво зелена
Црна
Close

Zona nova-корпа за во бања

4,390.00 ден
Корпа за во бања изработена од ABS-пластика – обработка мека на допир. Димензии: Диjаметар: 23cm Висина: 29cm Капацитет: 5l
Close

Zone confetti-корпа за ѓубре (сива)

2,490.00 ден
Корпа за ѓубре 18/8 челик -SoftМotion бесшумна корпа за ѓубре -Површина која лесно се чисти и го минимизира оставањето на
Close

Композитни кеси за отпад (мали)

390.00 ден
Прилагодливи композитни кеси за отпад, наменски дизајнирани за одделот за фрлање храна во Totem кантата за отпадоци. Кесите се сертифицирани