Showing 1–12 of 82 results

Show sidebar
Close

Adjustable Rolling Pin-сукало со наврти во боја

1,490.00 ден
Со оваа сукало нема потреба повеќе да се мислите дали сте ја добиле посакуваната дебелина на вашето тесто за пита,
Close

Ballance ball game

4,490.00 ден
Оваа игра со топчиња е вистински класик. Фасцинантно е колку долго топчињата остануваат во движење по добивање на нивниот прв
Close

Balloon-резервоар за наводнување

590.00 ден
Резервоар за вода, за сите оние кои се љубители на цвеќарство, градинарство и слично. Направен е од боросиликатно стакло и
Close

Banale – два анти-загадувачки филтри

749.00 ден
Пакувањето содржи два заменливи, анти-загадувачки филтри за маската против загадување, со активиран јаглерод. Секој филтер заштитува против PM2.5 и PM10
Зелена
Портокалова
Црна
Close

Banale – маска против загадување

990.00 ден
Иновативна маска за дишење, наменета против загадување, полен и бактерии, со ненадмината удобност и уникатен дизајн. Заборавете на белите хируршки
Close

Bangle – чајник

5,990.00 ден
Рачно обоен чајник, кој во дизајнот вклучува и златна линија на средината и златна дршка. Капацитет: 1,2L. Димензија: Висина 13
Close

BarWise™-сет за отварање шишиња

1,490.00 ден
Сет од отварач за тапи и магнетски отварач на шишиња, одличен за подарок! BarWise е колекција на иновативни алатки која
Close

BarWise-отворач за тапи

1,190.00 ден
Отворањето на шише вино никогаш не било полесно! Едноставно поставете ја алатката на шишето и завртете ја рачката за да
Close

Bello – рамка за слика

1,190.00 ден
Рамка за слика направена од никел, полиран во ефект на рефлексија. Димензија: 13 x 18 cm.
Close

BOOK “FROM KITCHEN TO TABLE IN 10 MINUTES” FRENCH

615.00 ден
To know better which ingredients are necessary to follow a balanced diet and which are their cooking times, it has
Close

Bull&Bear – држач за спојници за хартија

1,890.00 ден
Држач со магнет за спојници за хартија, направен од полиран никел. Држачот има висина од 5 сантиметри.
Бела
Крем
Сива
Црвена
Close

Casa-Корпа за веш

3,990.00 ден
Ninfea laundry holder- Корпа за нечисти алишта Корпата има хармонична смирувачка линија која ќе се вклопи во секој ентериер. Со