Showing all 7 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36
Бела
Крем
Сива
Затвори

Casa – Корпа за веш

4,490.00 ден
Ninfea laundry holder- Корпа за нечисти алишта Корпата има хармонична смирувачка линија која ќе се вклопи во секој ентериер. Со
New
Карбон/Црна
Lime
Црно-бела
Затвори

Centro Planchado – Даска за пеглање

2,990.00 ден
K-S Centro Planchado е најмалиот член во колекцијата даски за пеглање на Rolser. Со своите совршено дизајнирани ногарки обезбедува максимална

Centro Planchado K-TRES – даска за пеглање

5,990.00 ден
Димензии на даска: 1150 x 350 mm Висина: Од 600 mm до 940 mm Тежина: 5,52 kg
New
Виолетова
Жолта
Портокалова
Розева
Затвори

Centro Planchado K-UNO – даска за пеглање

4,990.00 ден
Димензии на даска: 1150 x 350 mm Висина: Од 600 mm до 940 mm Тежина: 5,52 kg
New
Затвори

Concentrated laundry perfume 250 ml – концентриран парфем за во машина за перење

599.00 ден
• спецификации: контритиран парфем за перење • количина: 250 мл
New
Затвори

Laundry Perfume BIDOSE – концентриран парфем за во машина за перење

69.00 ден
онцентриран парфем наменет за перење на алишта, погоден за сите видови на ткаенини, бои на алишта и за сите програми
New
Затвори

Sannitizing softner 500 ml – омекнувач за алишта (без парфем и pH неутрален)

399.00 ден
• спецификации: омекнувач без парфеми • големина: 500 ml • мирис: нема