Showing all 12 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36
New
Бела
Црна
Затвори

A-Hook – двојна закачалка

645.00 ден
Практична и стилска двојна закачалка, изработена од метал, која е перфектна солуција за сите перфекционисти. Притоа, истата не поседува видливи
Затвори

EasyStore™ – држач за тоалетна хартија

3,990.00 ден
  • Материјал: нерѓосувачки челик
  • Димензии: 68 x 16.5 x 22.5 cm
  • Одржување: држачот се чисти рачно со влажна крпа.
Затвори

EasyStore™ – држач за тоалетна хартија со четка за вц шолја

4,990.00 ден
  • Материјал: нерѓосувачки челик
  • Димензии: 76 x 17.5 x 23.5 cm
  • Одржување: EasyStore™ - држачот се чисти рачно со влажна крпа Flex™ Steel - држачот се чисти рачно со влажна крпа, додека четката жешка сапуница

Zone – Бришач за стакло

990.00 ден
Бришач за стакло, изработен од комбинација на ABS-пластика и силикон, кој секогаш ќе ви биде при рака во моментите кога
New
Бела
Црна
Затвори

Zone – Двојна закачалка

990.00 ден
Zone создава пластична (ABS) закачалка, која колку што е брилијантна, толку е и практична. Може да се монтира на било
New
Светло сива
Бела
Црна
Затвори

Zone – Организер со две полици

6,990.00 ден
Метален организер со две полици, кој плени со својата убавина и скандинавскиот шмек кој го нуди. Може да биде во
New
Светло сива
Бела
Црна
Затвори

Zone – помошно столче

3,900.00 ден
Прекрасно помошно столче изработено од метал, во неколку завршници, со силиконски ногарки кои не се лизгаат, а ќе ви биде
New
Бела
Црна
Затвори

Zone – сет со 4 закачалки

2,490.00 ден
Практичен и стилски сет кој се состои од 4 двојни закачалки, изработени од метал, кои е перфектна солуција за сите
Затвори

Zone – специјален сапун за пена

412.00 ден
Специјална течност за пенлив течен сапун димензии: H 21,0cm- D 6,0cm 0,50l
New
Светло сива
Црна
Затвори

Zone A-Wiper – Бришач за стакло

1,490.00 ден
Бришач за стакло, изработен од комбинација на мат-лакиран метал и силикон, кој секогаш ќе ви биде при рака во моментите
Затвори

Zone Grace – мултинаменски сад

795.00 ден
Мултинаменски сад изработен од Полиресин. Боја: Црна Димензии: Диаметар: 9cm Висина: 11,5cm