On The Go (за во движење) – за луѓе кои се постојано во акција. За луѓе кои живеат брз и динамичен живот и на кои им е важно денот да им е организиран.

Кај нас ќе најдете огромен избор на производи за во движење, дури и некои кои не Ви текнало и дека постојат.
Нашите best-sellers дефинитивно се термосите и шишињата за вода. Термосите овозможуваат чување на течностите топли или ладни до неколку часа. Со нив вашиот омилен пијалак секогаш ќе Ви биде при рака. Додека шишињата за вода се направени од Tritan – отпорна пластика, која е BPA free и е безбедна за миење во машина за садови. Шишињата исто така се безбедни и за деца.
Исто така, во best-sellers ги ставаме и кутиите и садовите за храна. Преку нивната компактност и функционалност ќе соберат доволно количина за да го понесете својот појадок или ручек каде и да одите.

On the Go (za vo dvizhenje) – za lugje koi se postojano vo Akcija. Za lugje koi zhiveat brz I dinamichen zhivot I na koi im e vazhno denot da im e organiziran.

Kaj nas kje najdete ogromen izbor na proizvodi za vo dvizhenje, duri I nekoi koi ne Vi teknalo I deka postojat.
Nashite best-sellers definitivno se termosite I shishinjata za voda. Termosite ovozmozhuvaat chuvanje na technostite topli ili ladni do nekolku chasa. So niv vashiot omilen pijalak sekogash kje Vi bide pri raka. Dodeka shishinjata za voda se napraveni od Tritan – otporna plastika, koja e BPA free I bezbedna za mienje vo mashinja za sadovi. Shishinjata isto taka se bezbedni I za deka.
Isto taka, vo best-sellers gi stave I kutiite I sadovite za hrana. Preku nivnata kompaktnost I funkcionalnost kje soberat dovolno kolichina za da go ponesete svojot pojadok ili ruchek kade I da odite.

Showing 1–12 of 90 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36
New
Затвори

2 in 1 LunchBag To Go – торба за пренос на храна

1,290.00 ден
Торба за носење храна која можете да ја носите на два различни начини: како торба или ранец! Високо отпорена и
Тегет
Лимон зелена
Сива
Црвена
Затвори

Ashland-шише за вода 720ml

1,350.00 ден
Дизајнирано според патентираната AUTOSPOUT® технологија на Contigo, која овозможува лесна употреба со една рака. Притиснете го AUTOSPOUT® копчето и шишето
Неон розева
Сина
Затвори

Autospout Chug – шише за вода (720мл)

1,390.00 ден
Новото шише за вода Autospout Chug, има капацитет од 720 мл и обезбедува висок поголем проток на вода. Широкиот отвор
New
Затвори

Basics To Go – сет прибор од 3 парчиња

790.00 ден
Комплет од 3 парчиња компактен прибор за јадење од не’рѓосувачки челик совршен за јадење во движење. Силиконската лента го чува
-12%
Зелена
Светло сина
Затвори

Boom eco – термос

899.00 ден 790.00 ден
 • Капацитет од 225 ml
 • Дизајнирано по највисоки еколошки стандарди, со цел да може да биде рециклирано на крајот од својата употреба
 • За таа цел не е искористен никаков лепак ниту боја.
 • Отпорно на протекување
 • Димензии: 17.2 x 7.0
New
Корална
Тиркиз
Затвори

Bottle To Go – шише

1,190.00 ден
Шише со капацитет од 600 ml изработено од висококвалитетно стакло и заштитено со гумена кутија. Додедена е и рачка за
Алуминиум
Црна
Затвори

Copper vacuum – термос-чаша

1,190.00 ден
Copper vaccum е чаша-термос, направена од нерѓосувачки челик, со двоен вакуумски ѕид и бакарна изолација, што значи дека пијалоците ги
Лимон зелена
Сина
Затвори

Cortland-шише за вода

1,350.00 ден
Дизајнирано според патентираната AUTOSPOUT® технологија на Contigo, која овозможува лесна употреба. Загарантирана 100% заштита од протекување, клип за полесен транспорт,
Виолетова
Розева
Затвори

Courtney – шише за вода (590ml)

1,350.00 ден
Шишето за вода има капцитет од 590 ml и содржи AUTOSEAL® технологија. Значи, само го притискате копчето за да се

Dial-кутија за храна 2.4л

990.00 ден
 • Материјал: високо-квалитетна пластика
 • Одржување: садот се мие во машина за садови, и може да се употребува во фрижидер или микробранова. капакот се препорачува да се мие рачно, и може да се употребува во фрижидер но НЕ во миркобранова.
 • Безбедно за користење, BPA Free

Dot Active – специјално шише за вода (750 ml)

890.00 ден
 • Материјал: BPA free Tritan пластика
 • Капацитет: 750мл
 • Одржување: капакот се мие рачно шишето и сламката можат да се мијат во машина за садови