Showing all 3 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36

Mini Maxi poncho – кабаница

1,790.00 ден
  • Зазема минимален простор, но сепак нуди максимална заштита од дожд
  • Може да се свитка на минимална големина и да се чува во сопствениот џеб
  • Отпорна на вода
  • Една големина - одговара на сите
  • Материјал: полиеестер со врвен квалитет
New
Затвори

Mini maxi poncho M kids – кабаница за деца

1,790.00 ден
  • Максимална удобност при носење: широк отвор на вратот и рацете
  • Безбедносни рефлектори од предната и од задната страна
  • За деца на возраст од 3 - 6 години
  • Материјал: врвен квалитет, полиестер кој е отпорен на вода
New
Затвори

Sos Rain – кабаница за дожд

179.00 ден
Стилски и секогаш подготвен за употреба, еднократниот пончо за дожд со качулка од Legami ве одржува совршено покриени од дожд.