Нашиот асортиман на производи за подготовка на храна опфаќа се што ви е потребно за да приготвите вкусен оброк со леснотија. Сетови алатки, сет на дозерки и цедалки, садови за готвење на пареа се само дел од нашата колекција. Ако барате брз и лесен начин за подготовка на храна, тогаш готвење во микробранова може да биде одговорот. Нашите садови за готвење се дизајнирани за да бидат безбедни. Многуте корисни функции и уникатни идеи ви овозможуваат да ги тргнете непријатностите од готвењето. Од омлетите до целата здрава исхрана, преобразувајте го начинот на кој размислувате за микробранова печка.

Надополнете ја вашата кујна и со четки за тесто, шпатули, сет лажици, кои доаѓаат со иновативен дизајн.

Nasiot asortiman na proizvodi za podgotovka na hrana opfakja se sto vi e potrebno za da prigotvite vkusen obrok so lesnotija. Setovi alatki, set na dozerki i cedalki, sadovi za gotvenje na parea se samo del od nasata kolekcija. Ako barate brz i lesen nacin za prigotvuvanje na hrana, togas gotvenjeto vo mikrobranova moze da bide odgovorot. Nasite sadovi za gotvenje se dizajnirani za da bidat bezbedni. Mnogute korisni funkcii i unikatni idei vi ovozmozuvaat da gi trgnete neprijatnostite od gotvenjeto. Od omletite do celata zdrava ishrana, preobrazuvajte go nacinot na koj razmisluvate za mikrobranova pecka.

Nadopolnete ja vasata kujna i so cetka za testo, spaturli, set lazici, koi doagjaat so inovativen dizajn.

Showing 1–12 of 45 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36

2-in-1 Measuring Jug – мерилка

990.00 ден
  • Безбедно за користење, BPA Free

Adjustable Rolling Pin-сукало со наврти во боја

1,490.00 ден
  • материјал на изработка: дрвено сукало
  • начин на одржување: сукалото се чисти со мокра крпа, дисковите во машина за садови
  • безбедно за користење, BPA Free
Зелена
Црвена
Затвори

Batter Shaker – шејкер за течни смеси

1,490.00 ден
Шејкер за подготовка на течни смеси за палачинки/ вафли или лесни кремови на брз и лесен начин, без неред. Илустрирани
New
Затвори

Blomsterbergs – кеси за шприц (50п.)

390.00 ден
Кеси за шприц наменети за декорирање на слатки и десерти. Тие се хигиенски и удобни за употреба. Сетот вклучува 50
-20%
Затвори

Citrus spray – спреј за лимон

490.00 ден 390.00 ден
Flavor your soft drinks and cocktails or season your salads, seafood or other recipes with a light mist of fresh
Затвори

Decomax – шприц за декорација

1,090.00 ден
Со Decomax шприцот ќе бидете во можност да им додадете на слатките специјалитети различен вкус и уште поважно, извонреден дизајн.
Затвори

Decopen – шприц за декорација

890.00 ден
Со Decopen шприцот ќе бидете во можност да им додадете на слатките специјалитети различен вкус и уште поважно, извонреден дизајн.
Затвори

Deep savarin – куглов

890.00 ден
Класичниот калап – Savarin Cake 22 см е флексибилен, не леплив и лесно одржлив сад. Специјалниот дизајн и зајакнатата структура
Светло зелена
Црвена
Затвори

Delta-алатка за пире

890.00 ден
  • Димензии: 12.5 x 2.5 x 11.5 цм
  • Одржување: се мие во машина за садови
  • Безбедно за користење, BPA Free
Затвори

Dressing Shaker – шише за мешање на прелив за салата

990.00 ден
Додадете ги состојките, протресете го шишето и преливот за салата е спремен. Подготовка и послужување во еден производ! Специјално дизајниран