Showing 1–12 of 22 results

Show sidebar
Close

Boom Box -даска/подметач

1,190.00 ден
Направени од калено стакло и со нелизгави гумички поставени на долната страна, овие мулти-функционални даски обезбедуват практична употреба. Тие се
Close

Cassette-даска/подметач

890.00 ден
Направени од калено стакло и со нелизгави гумички поставени на долната страна, овие мулти-функционални даски обезбедуват практична употреба. Тие се
Бела
Светло зелена
Светло сина
Сива
Црвена
Close

Chop2Pot-даска со преклоп

649.00 ден1,190.00 ден
Најнаградуван производ од нашата палета. Преклопот на оваа даска ви овозможува храната што е исецкана полесно да ја префрлите во
Close

Colour Blocks™

1,190.00 ден
Изработена од калено стакло и со нелизгави гумени ногарки , оваа мулти-функционална даска обезбедува високо ниво на хигиена, отпорна е
Бела
Светло зелена
Црвена
Црна
Close

Cut&Carve Plus-даска за сецкање со боцки

792.00 ден1,280.00 ден
Close

Cоloured rings round-даска за сечење

1,190.00 ден
Воведете прстени и прстени од разиграни бои на вашата работна површина. Оваа даска нема да се лизга при подготовката на
Close

Easy Chopping Board-даска за сецкање

990.00 ден
Најбезбедната даска за сечење! Има интегрирано посебен дел кој го `заклучува` ножот и ротира за сечење во било која насока.
Close

Gold Record – даска за сечење

1,190.00 ден
Даска за сечење (се употребува и за сервирање) со шарен дизајн кој ќе додаде стил во вашата кујна, а воедно
Close

Hexagon-даска за сечење

1,190.00 ден
Направена од стакло и гумена подлога која не лизга, оваа мулти функционална даска овозможува хигиенска, без мирисна и отпорна на
Close

Index mini-даска

1,890.00 ден
Index™ Mini е мала и компактна даска која содржи 4 даски на кои е наведена нивната намена. Сите даски имаат
Close

Index™ Compact-сет од 4 даски за сечење

3,490.00 ден
Од лансирањето во 2008 година, Index™ e светски бестселер помагајќи им на луѓето во намалувањето на вкрстената контаминација на храната

Leo – даска за сечење (28х20цм)

759.00 ден
Материјал на изрботка: бамбус Одржување: се препорачува рачно миење Должина: 28 цм. Висина: 2 цм. Бамбусовото дрво е премачкано со